Realizace projektu “Propagační kampaň Za krásami MAS Sokolovsko” zahájena

V současné době zahajuje MAS Sokolovsko realizaci výše uvedeného projektu a obrací se na všechny členské obce a členy MAS s nabídkou účasti v tomto projektu. Jeho záměrem je zhotovení 15 ks propagačních DVD s doprovodným mluveným komentářem, např. na téma: zimní dovolená na Sokolovsku, letní dovolená na Sokolovsku, vyhlídky a rozhledny, naučná stezka Král.Poříčí a řada dalších oblastí.

Podmínkou realizace tohoto záměru je předfinancování projektu, tzn. zapůjčení 159 tis. Kč od každého zájemce s tím, že část ve výši 92,5 % bude navrácena po skončení realizace projektu po proplacení dotace koncem roku 2010. Konečný náklad pro zhotovení 1 DVD bude činit 11 925,- Kč.

Žádáme vás o zvážení této nabídky s následným přínosem v oblasti propagace našeho regionu v oblasti cestovního ruchu a v navazujících oblastech, a zároveň předpokládáme jeho využití ve školství. Dále budou tato propagační DVD distribuována do infocenter, do muzeí, na obecní úřady aj.

Smysluplnost projektu spočívá především ve zviditelnění turistického potencionálu Sokolovska, který byl na dlouhou dobu pozapomenut.

Napsal: Miroslav Bouda, předseda správní rady
Kontakt na sekretariát MAS Sokolovsko o.p.s.: Eliška Tegerová, mas.s.tegerova (zavináč) seznam.cz, č. tel. 354 633 520.