Pozvánky na turistické pochody u našich sousedů

Vážení přátelé, dovolte mi, abych vás pozval na turistické pochody s bohatým kulturním programem, které pro nás připravili naši přátelé z Klingenthalského turistického spolku.

V neděli 27.5.2012 proběhne první ročník Toulek povodím Svatavy. Tento pochod je pořádán k příležitosti prvního výročí našeho společného putování k prameni řeky Svatavy. Stejně jako loni povedou trasy okolím městečka Zwota. V ceně startovného je pěkný odznak, jehož motiv najdete v záhlaví propozic k této akci. Zájemci, na které loni nezbyly odznaky Eurorando 2011, si je budou moci koupit na této akci. Propozice.

V sobotu 2.6.2012 jsme zvání na 29. ročník turisticko-společenské akce “Klingenthaler Wanderung”, která se koná u skokanského můstku Vogtland Arena u Klingenthalu. Zajistili jsme autobus, který nás odveze dopoledne z Kraslic na start pochodu a odpoledne zpět do Kraslic. Propozice.

S pozdravem Josef Ticha