Kalendář akcí pro milovníky přírody západočeského regionu

Nový kalendář akcí pro rok 2016 s názvem “Pojďte s námi do přírody!” je od dubna k dispozici všem zájemcům o přírodu západočeského regionu. Na čtyřiceti šesti barevných stranách zve na více než sedmdesát různých vycházek, výletů, přednášek, besed, výstav a dalších akcí s přírodovědnou tématikou.

Kalendář, který od roku 2009 vydává MEZI LESY, z.s., je výsledkem spolupráce celé řady organizací i jednotlivců. Na jeho vydání se podíleli: ZO ČSOP Sylva Lunae, Agentura ochrany přírody a krajiny ČR, Regionální pracoviště Správy CHKO Český les a Správy CHKO Slavkovský les, Muzeum Cheb, ZO ČSOP Kladská, Muzeum Českého lesa, Mykologický klub Slavkovský les, Městské muzeum Mariánské Lázně, Muzeum Sokolov, ZO ČSOP Tachov, 4. ZO ČSOP Cheb, Město Cheb, Muzeum Karlovy Vary, Muzeum Františkovi Lázně, Městys Klenčí pod Čerchovem, Živý kraj, REVIS, Holýšovský ornitologický klub, Egrensis rádio, Český rozhlas Plzeň, Chebský deník, deník 5+2dny, MAS 21, MAS Sokolovsko, Karlovarský kraj a další.

Tištěná brožura je zdarma k dostání v regionálních informačních centrech, nabízejí ji muzea a pracoviště Agentury ochrany přírody a krajiny ČR v Karlovarském a Plzeňském kraji.

Stáhnout kalendář

Odkazy pro Vás:

Zdroj: ochranaprirody.cz