Informace o produktech a službách ve vašem okolí

Máte zájem získat výrazně lepší přístup k informacím o produktech a službách nabízených ve vašem okolí?

V současné době připravujeme s řadou dalších místních akčních skupin partnerský projekt, jehož cílem bude v prvé řadě zmapovat všechny existující a fungující podnikatele na Sokolovsku v obcích do 5.000 obyvatel.

Tato naprosto unikání databáze bude poté zpracována do přehledného katalogu a v tištěné verzi ji budeme zdarma distribuovat do všech domácností na území MAS Sokolovsko. Získáte tak zdarma přehled o tom, jaké místní produkty ve svém okolí můžete koupit, či jaká řemesla a jaké služby jsou v našem regionu dostupné.

Databáze bude samozřejmě zpřístupněna i na internetových stránkách, čímž získáte přístup k těmto datům kdykoli a odkudkoli.
Při přípravě a plánování tohoto projektu bychom chtěli vyjít i z Vašich požadavků a přání. Proto máte-li zájem zjistit o projektu víc, přijďte nám poradit. Rádi Vás přivítáme dne 1. června v 11:00 hodin v sídle naší MAS – 2. patro budovy Městského úřadu Březová, nám. Míru 230, Březová.

Další setkání, na kterém chceme shromáždit a posoudit Vaše příspěvky, připomínky a zkušenosti, proběhne ve středu 2. června od 10:00 hodin v sídle partnerské MAS Krajina srdce v Mladé Vožici (pro případné zájemce o účast dopravu na místo zajistíme). Zde bude připraven následující program:

10:00 – 11:30 představení místních akčních skupin, představení a projednání projektu
11:30 – 12:15 oběd
12:30 – 14:00 prohlídka hradu Šelmberk, sdružení Danar, projekt podpořený z Opatření IV.1.2

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na mas.s.jagrikova@seznam.cz nebo na telefonním čísle 739 011 869.

Na setkání s Vámi se těší zástupci všech na projektu zúčastněných MAS.