Akce KČT v Karlovarském kraji na rok 2013

Kalendář turistických akcí KČT Karlovarský kraj na rok 2013 je ke stažení zde (PDF).

Vážení turisté a fandové KČT, tak už jsme zase rovnýma nohama v každodením kolotoči všedních starostí i radostí a protože pro nás je turistika radostí velikou, přeji všem v letošním pevné zdraví, dobrou fyzičku, pohodové a zajímavé cesty a vždy dostatek zdrojů pro jejich financování.

Marná sláva, ani bez jednoho z uvedených to nejde a s letošním státním rozpočtem a zdražením energií asi mnohým nebude do výletování.

Ještě bych měl přidat přání lépe fungující a levnější veřejné dopravy, protože ta jde mílovými kroky od desíti k nule (alespoň pro nás z regionu Sokolovska). Dobrá zpráva ale je, že uděláme i letos vše pro to, abychom vám mohli ukázat pár dalších zajímavých míst jak v Karlovarském kraji, tak i u našich sousedů a také vám včas zaslali informace o zajímavých akcích a tipech pro individuální turistiku i zajímavosti z ostatních oblastí, o kterých si myslíme, že by vás mohly zajímat.

Úspěšný rok 2013 přeje za KČT Krušné hory Sokolov – Ladislav Zoubek

Zajímavost: V prvních dnech nového roku 2013 se rozběhnul již osmý ročník pozorovací kampaně GLOBE at Night, jejímž cílem je co nejlépe zmapovat světelné znečištění napříč celým světem a informovat širokou veřejnost o problémech, jež se k tomuto fenoménu vážou.